Pracuj w SpeedAlarm

Programista Java

Charakterystyka stanowiska:
Szukamy osób, które dołączą do zespołu programistów Binartechu. Zadaniem programisty języka Java będzie głównie rozwój aplikacji na platformę Android. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie i wdrażanie nowych aplikacji Java na platformę Android oraz rozwój tych już wdrożonych.

Wymagania:
Szukamy ludzi samodzielnych i kreatywnych. Programistów, którzy nie ograniczają się do jednego języka programowania. Nie produkujemy masowo kodu wg specyfikacji - nie jest więc dla nas bardzo istotne, jakie znasz technologie. Ważne jak dobrze radzisz sobie z tymi, które znasz oraz jak szybko i chętnie uczysz się nowych rzeczy. Doświadczenie jest oczywiście cenne, ale Twoje umiejętności zweryfikujemy głównie na podstawie pokazanych projektów i powierzonego Ci na miejscu zadania praktycznego. Znajomość SDK Androida oraz środowiska Eclipse lub Netbeans będzie na pewno dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w Opolu
  • Elastyczne godziny pracy (rozliczamy z efektów, nie z przesiedzianych godzin),
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Złóż aplikację: Prześlij CV na adres rekrutacja@binartech.com

w CV lub w mailu załącz klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 nr 133, poz.883)".