Pracuj w SpeedAlarm

PR manager

Charakterystyka stanowiska:
Do zadań PR managera należeć będzie m.in. kształtowanie pozytywnego wizerunku produktów i usług spółki wśród klientów oraz w mediach, planowanie, pisanie i dystrybucja materiałów prasowych, dbanie o stałą obecność w mediach, utrzymywanie relacji z dziennikarzami, zarządzanie obecnością w “social media”, utrzymywanie relacji i stałego kontaktu z użytkownikami, monitorowanie i włączanie się w dyskusję nt. marek spółki w mediach elektronicznych.

Wymagania:
Otwartość na ludzi i nowe idee, kreatywność, proaktywność, łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów, rzetelność, łatwość posługiwania się słowem mówionym i pisanym, umiejętność radzenia sobie ze stresem, opanowanie, wiedza z zakresu public relations, marketingu, psychologii i socjologii oraz nie tylko gotowość do ciągłej nauki, ale prawdziwy “głód wiedzy” :)

Oferujemy:

  • Pełny etat w Opolu
  • Elastyczne godziny pracy (rozliczamy z efektów, nie z przesiedzianych godzin),
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Złóż aplikację: Prześlij CV na adres rekrutacja@binartech.com

w CV lub w mailu załącz klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 nr 133, poz.883)".