Pracuj w SpeedAlarm

Software developer

Charakterystyka stanowiska:
Szukamy osób, które zajmować się będą rozwojem systemu SpeedAlarm na wszystkich platformach mobilnych (m.in. Android, iOS, BlackBerry, Symbian), przetwarzaniem (często "live") ogromnych ilości danych zbieranych od użytkowników (C, Python, technologia MapReduce) oraz rozwojem nowych, innowacyjnych technologii, produktów i usług (zaawansowana algorytmika, przetwarzanie sygnałów, sztuczna inteligencja).

Wymagania:
Szukamy ludzi samodzielnych i kreatywnych. Programistów, którzy nie ograniczają się do jednego języka programowania. Nie produkujemy masowo kodu wg specyfikacji - nie jest więc dla nas bardzo istotne, jakie znasz technologie. Ważne jak dobrze radzisz sobie z tymi, które znasz oraz jak szybko i chętnie uczysz się nowych rzeczy. Nie musisz mieć również doświadczenia zawodowego - Twoje umiejętności zweryfikujemy na podstawie pokazanych projektów lub powierzonego Ci na miejscu zadania praktycznego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w Opolu (choć z najlepszymi pracujemy również zdalnie),
  • Elastyczne godziny pracy (rozliczamy z efektów, nie z przesiedzianych godzin),
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Pracujemy na takich technologiach jak: Java, C++, C#, Python, Objective C, Django, Ruby On Rails, MongoDB, PostgreSQL, Map/Reduce, Varnish Cache ...

Złóż aplikację: Prześlij CV na adres rekrutacja@binartech.com

w CV lub w mailu załącz klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 nr 133, poz.883)".